NUTRIVE - засоби для сухого та кучерявого волосся

Під впливом зовнішніх факторів волосся, як правило, стає тьмяним, сухим, ослабленим і ламким і при цьому часто плутається між собою.

NUTRIVE Repair Programme від Helen Seward Mediter - є живильним і регенеруючим комплексом, який забезпечує відновлення природного стану капілярних волокон, а також повертає волоссю гладкість, блиск і здатність до легкого розчісування. 👩

Рекомендуємо застосування програми Helen Seward Nutrive у таких випадках:

  • Для догляду за сухим, ламким і "старим" волоссям

  • За наявності сухого волосся, яке має особливо пошкоджені та пористі ділянки

  • Стабілізуючий догляд для кучерявого та "неслухняного" волосся в синергії декількома засобами з лінійки

Здорове волосся завжди виглядає об'ємним, щільним і шовковистим.

Агресивна дія зовнішнього середовища — сонця, вітру, спека фена, гребінця — можуть викликати втрату "мастила", в результаті волосся стає тьмяним, сухим, пошкодженим та сплутаним.

Такому волоссю потрібно поживний, реструктуруючий догляд для того, щоб відновити природний стан волосся, щоб волосся стало блискучим, щільним і легко розчісувалися.

Helen Seward Nutrive купити в Україні

Легендарна лінійка засобів по догляду за волоссям Helen Seward Nutrive, збагачена комплексом активних компонентів, що забезпечують глибоке харчування і мають відновлюючу дію: сухе і сплутане волосся знову стає блискучим і шовковистим. Обов'язково спробуйте, Ви гарантовано залишитеся задоволені! 😍


Показать описание