Про нас

Красиве волосся - це не обов'язково дар природи ... А якому догляду за волоссям віддаєте перевагу Ви?

Володіти красивим і здоровим волоссям, ідеальною зачіскою і бути при цьому щодня у відмінному настрої – основа філософії та досвіду, з якими ми хочемо сьогодні поділитися з Вами...

На ринку професійної косметики для волосся безліч брендів і кожна компанія має свої технології, методи виробництва, підбір інгредієнтів та впровадження наукових розробок. І популярність часто залежить не тільки від маркетингових "просуванн", а саме від результатів користування засобами, від позитивних відгуків з рекомендаціями і, найголовніше, - від кількості задоволених та постійних клієнтів.😍

Багаторічний досвід технологів Helen Seward в Україні, щільне спілкування з відомими перукарями стилістами дозволило нам прийняти чітке та вірне рішення – створення майданчик, на якому буде представлений італійський бренд зі світовим ім'ям.

І його ім'я – HELEN SEWARD

Компанія "ICSEA Helen Seward s.a.s." (Мілан, Італія) – один з найбільших та найвідоміших виробників – працює на ринку професійної косметики для волосся вже понад 40 років. Продукція компанії Helen Seward виготовлена ​​на основі натуральних екстрактів із рослин, квітів та фруктів, чиї цілющі властивості підтверджені науковими дослідженнями та активно використовуються сучасною косметичною індустрією.

Helen Seward - це бренд, який представляє пристрасть від краси і прихильності до якості. Філософія, яка ґрунтується на професіоналізмі, компетенції родом з Італії, звертає увагу на світ моди та її тенденцій.

Кожен продукт Helen Seward є результатом безперервних досліджень, який набуває форми натхнення природи та інноваційної технології для досягнення нових цілей - і все для того, щоб дати перукарям усі найкращі інструменти, які підтримують їхню діяльність при роботі з волоссям.

Завдяки унікальним властивостям та технології виробництва, продукція торгової марки Helen Seward поєднує якість преміум-класу за доступною ціною. Це робить цей бренд привабливим і затребуваним як з комерційної, так і споживчої точки зору, і дозволяє йому впевнено конкурувати з широким діапазоном торгових марок, представлених на ринку України. Вся продукція Helen Seward сертифікована в Україні.


Філософія компанії Helen Seward (Milano, Italy)

✔ Наша філософія досконалості - професійний рівень догляду як у салонах, так і безперечно в домашніх умовах.

✔ Наше усвідомлення високого ступеня відповідальності за Ваше здоров'я: ми відмовилися від використання потенційно небезпечних речовин, таких як: формальдегід, парафенілендіамін, урзол, силікон, а також сполуки хрому, нікелю та свинцю.

✔ Наше спільне з Вами дбайливе ставлення до природи: весь процес збирання трав і плодів відбувається найбільш гуманним способом, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

✔ Щільна співпраця з BIONAP™, італійським інститутом з досліджень та використання активних інгредієнтів, що одержуються з рослин та фруктів Середземномор'я – допомагає здійснювати всі наші задуми та ідеї.

bionap_1.jpg

✔ Безмежні можливості біоінженерії, помножені на ефективні природні компоненти:

  • досвід тривалих наукових досліджень та безперервні пошуки розумних та прогресивних рішень

  • використання кріогенної технології (-270° С) дозволяє зберегти початкові корисні властивості біологічно активних інгредієнтів

  • вирощені в сприятливих умовах чистої екологічної обстановки - всі природні компоненти набувають особливих властивостей, які могло їм дати тільки сонячне Середземномор'я.


Cambiando rimani te stessa... / Змінюючись, залишайся незмінною