Масажери для росту волосся

На голові в людини в середньому налічується від 95 до 150 тисяч волосинок, і нормальним процесом вважається добова втрата в межах близько 50-150 волосинок (восени - більше, взимку та влітку - менше). І, як правило, основна їхня частина випадає під час миття голови, сушіння та розчісування.☝️

Само собою зрозуміло, що найкраща частина походу до професійного перукаря - це масаж голови під час стрижки або процедури фарбування, згодні? Такий ручний масаж знімає напругу, зменшує скупчення шлаків і токсинів, живить шкіру голови, при цьому посилюючи кровообіг, та й просто приносить задоволення через релакс.🤩

З масажером для шкіри голови і стимуляції росту волосся Helen Seward Scalp Massager, ви зможете подарувати собі порцію таких же відчуттів, тільки вдома, без відвідування салону краси.

Саме для цього і був придуманий електричний масажер для шкіри голови і росту волосся Helen Seward Scalp Massager.

Масажери для шкіри голови можуть забезпечити більше, ніж просто розслаблююче чухання голови і маркетингові інструменти продажів - вони також можуть допомогти поліпшити кровообіг і стимулювати ріст волосся, стверджує трихолог з Нью-Йорка Shab Caspara. Каспара пояснює два своїх улюблених способи використання пристрою для масажу шкіри голови в душі:

  • По-перше, ви гарантовано «почистите» шкіру голови одразу після нанесення шампуню з більш глибоким і ефективним контактом з епідермісом.

  • По-друге - після застосування бальзаму, «щоб ви могли розслабитися і тим часом дайте кондиціонеру для волосся проникнути в саму кутикулу.

Купити електричний масажер для стимуляції росту волосся Helen Seward Scalp Massager через кошик ви зможете 24/7.🕘

Показать описание